برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر در سالن اجتماعات خانه کارگر استان گیلان با حفظ فاصله اجتماعی

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر در سالن اجتماعات خانه کارگر استان گیلان با حفظ فاصله اجتماعی

در این مراسم که بمناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن وهمچنین سالروز ولادت امام خمینی (ره) برگزار گردید جمع کثیری از تشکلات کارگری و بازنشستگان و بویژه خانواده معظم شهدای کارگری، جانبازان و ایثارگران وهمچنین مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل تامین اجتماعی استان ومعاونین آنان حضور داشتند.
پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و خواندن سرود ملی، ابتدا حسن ایزدی دبیر اجرائی خانه کارگر گیلان ضمن تبریک ایام دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی و همچنین تبریک روز زن به زنان کارگر، به بیان نقش جامعه کارگری در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و تقدیم شهداء وجانبازان و ایثارگران پرداختند.
وی از دولت، مجلس و مسئولان نظام درخواست توجه ویژه به امنیت شغلی و وضعیت معیشتی کارگران و بازنشستگان را نمودند.
سپس غلامرضاخوالگر رئیس کانون شوراهای اسلامی کار استان ضمن تبریک ایام دهه فجر و روز زن، درخواست انسجام قراردادهای کارگری و یکپارچگی قراردادها در همه کارخانجات و ادارت کارگری، رفع تبعیض و پرداخت مطالبات به حق کارگران و بازنشستگان بر اساس تورم و پاسخگویی به همراه پیگیری مجدانه مسئولین در برابر خواسته های به حق این قشر زحمتکش را نمودند.
در ادامه این مراسم مهندس علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان ضمن تبریک ایام به بیان عملکرد ادارات مربوطه پرداختند.
در پایان این مراسم از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، زنان کارگر و تشکل‌های کارگری استان با اهدای جوایز تقدیر گردید.

کانال سروش خانه کارگر :

http://sapp.ir/khanekargar_guilan

کانال تلگرام خانه کارگر :

https://t.me/khanekargar_guilan

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*