بیانیه خانه کارگر به مناسبت روز جهانی قدس

خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن بیانیه خانه کارگر به این شرح است:

قدس پاره تن اسلام است. امام خمینی (ره)

بیش از هفتاد سال است که از اشغال سرزمین فلسطین_ پاره تن اسلام_ می‌گذرد و صهیونیست‌ها با حمایت دولت‌های استعمارگر غربی و در سایه سکوت خائنانه سازمان‌های بین المللی و حقوق بشری با تشکیل دولت جعلی، مردم مظلوم و مسلمان را با کشتار و جنایت از سرزمین آبا و اجدادی خود بیرون رانده‌اند.

بی‌تردید بر اساس وعده حتمی الهی و به همت ملت مقاوم و قهرمان فلسطین و محور مقاومت، قدس، مسجد الاقصی و سرتاسر سرزمین تاریخی فلسطین آزاد خواهد شد و استکبار جهانی و حامیان این رژیم جعلی هرگز نخواهند توانست با تمسک به سلاح و زور در مقابل خواست یک ملت مقاوم و قهرمان بایستند.

در روز قدس سال ۱۴۰۰ نه تنها ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان اسلام کما فی السابق به نمایش خواهد گذاشت، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت‌های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی را در این روز باشکوه بر می‌افرازند.

در روز قدس امسال مانند سال گذشته بدلیل همه گیری ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی امکان برگزاری تجمع و راهپیمایی فراهم نیست لیکن تبیین و تبادل اندیشه والای مقاومت، وحدت و همدلی مسلمانان و اعلام انزجار و نفرت از استکبارجهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی تعطیل بردار نیست و نخواهد بود و میدان وسیع مبارزه با امپراطوری خناس رسانه‌ای استکبار، شاهد روش‌های تازه مبارزه آحاد ملت، کارگران شریف بویژه جوانان انقلابی و دغدغه‌مند در فضای مجازی است و قطعاً با بروز خلاقیت و نوآوری صفحات زرین دیگری از مقاومت و مبارزه با صهیونیسم را رقم خواهند زد. انشاءا…

Check Also

ثبت نام بیمه تکمیلی درمان

آندسته از اعضای محترمی که متقاضی ثبت نام یا تمدید بیمه تکمیلی درمان  در خانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *