دیدار هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تبریز با هیئت اجرایی خانه کارگر گیلان

دیدار هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تبریز با هیئت اجرایی خانه کارگر گیلان

دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات تبریز و اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تبریز با اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر تشکیلات گیلان و هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان رشت دیدار و گفتگو کردند. نصراله دریابیگی عضو کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور از مهمانان در این جلسه بودند .
حسن ایزدی دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات گیلان در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به حاضران با اشاره به اینکه در استان گیلان چهارصد و بیست هزار بیمه شده وجود دارد اظهار داشت تعداد بازنشستگان استان نیز در حال حاضر یکصد و بیست و هشت هزار نفر میباشند .
در ادامه غلامرضا خوالگر ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان گیلان انسجام و وحدت و همدلی را راز موفقیت جامعه کارگری در کسب امتیازها برای کارگران عزیز عنوانکرد و خاطرنشان ساخت : اگر این دیدارها و تعاملات مداومت داشته باشد قطعا نتایج و خروجی های مثبت در پی خواهد داشت .
در ادامه اقای صادق زاده دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات تبریز وعضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان تبریز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران گیلانی خود اظهار داشت : در حال حاضر خانه کارگر تبریز با یکصدو شصت و پنج هزار عضو رتبه اول تمدید اعضا را در کشور از آن خود کرده است .
وی افزود : دو بیمارستان در حال فعالیت داریم و مجوز ساخت یک بیمارستان جدید را با پانصد میلیارد تومان اعتباردریافت نمودیم که در مجلس هم تصویب شده است .
وی افزود : سی و ششمین دفترچه رفاهی ما فردا رونمایی خواهد شد .

فهیمه فتحی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*